• Elisabeth Vagle (15), Sandnes

    -Det er vel populært fordi det er gøy å skyte fugler.
  • Ingrid Øvrebø (15), Sandnes

    -Du blir fort hektet på spillet. Spillet er så lett at du får en trang til å komme igjennom neste level.
  • Kjell Erik Nordbø (15), Sandnes

    -Spillet er tilgjengelig over alt, det er kjekt og man blir fort avhengig av det. Jeg har ikke spillet selv, men jeg pleier å spille det hos andre.
  • Øyvind Espedal (15), Sandnes

    -Spillet er enkelt å forstå og det funker fint som tidsfordriv når du kjeder deg.
  • Kristina Egeland Jonassen (15), Sandnes

    -Angry Birds er et enkelt spill, og det er kule fugler. Før spilte jeg det selv også, men jeg slettet det fordi mobilen ble ødelagt.

Hva er det med Angry Birds?

Hva har gjort Angry Birds så populært, tror du?

Les også

Kjære debattant, vi vil gjerne ha engasjement, argumenter og dine synspunkter på sakene vi skriver om.
Hos Aftenbladet må du identifisere deg med fullt navn. Vi er sikre på at det gjør debatten mer åpen og interessant. Trusler, trakassering og hatske meldinger får ikke plass hos oss. Falske navn og profiler blir utestengt. Aftenbladet har mange lesere, husk det når du skriver. Les debattreglene. Vennlig hilsen Aftenbladet.

Kommentarer

Debatten vil bli forhåndsmoderert

Siste fra Deadline

KULT: En skuffelse for ungdom

Aftenblad-bilaget KULT fenger ikke ungdom nok, mener 10-klassinger.

Hva er det med Angry Birds?

Hva har gjort Angry Birds så populært, tror du?

Unge vil ha mer sport i papiravisen

Dagen ungdommer vil ha mer sport i avisen. Det er altfor mye politikk og lignende kjedelige ting.

På forsiden nå

Siste saker

Mest lest