-
Her er den zinnzygt kule klassen!
Zinnzyg kul klasse?
Vi er ikke bare en ”zinnzygt” kul klasse, vi går og på verdens kuleste skole, denne skolen kan by på fantastiske kulturelle begivenheter som gosenrevyen.
AV: magnus selsås fjogstad, eivind jørgen gilje dybvik, erik benjamin bruns
Vår zinnzygt kule klasse har et kjempebra miljø av både gutter og jenter. Vi går i klasse 10 A på Gosen skole, i klassen vår er det 13 jenter og 17 gutter. For å få et bedre miljø i klassen har vi dratt til Oslo som en vennegjeng. Dette hjalp hos til å bli enda mer sammensveiset gjeng. Det var en stein bra helg med masse latter.
Gosen
For to år siden ble Gosen ferdig rehabilitert. Det var veldig kjekt å flytte inn i en helt ny oppusset skole etter et halvt år i brakker. Da vi kom inn i skolen fikk vi helt nye klasserom med mye nytt utstyr, f.eks smartboard, whiteboard, spesialdesignede pulter, kontorstoler, egne grupperom og spesiallagte lærere.
For å gjøre den nyoppussete skolen enda finere har Gosen også kjøpt inn mye kunst, som henger rundt på skolen.
Gosen har fått tildelt en rekke priser for sine kulturelle aktiviteter. Både på grunn av kunsten og gosenrevyen. Gosenrevyen mottok nylig en pris fra 17. mai komiteen.
Les også
Kjære debattant, vi vil gjerne ha engasjement, argumenter og dine synspunkter på sakene vi skriver om.
Hos Aftenbladet må du identifisere deg med fullt navn. Vi er sikre på at det gjør debatten mer åpen og interessant. Trusler, trakassering og hatske meldinger får ikke plass hos oss. Falske navn og profiler blir utestengt. Aftenbladet har mange lesere, husk det når du skriver. Les debattreglene. Vennlig hilsen Aftenbladet.Siste fra Deadline
På forsiden nå
Siste saker
- Stordalen og kona hoppet i høyet
- - Nå må Liverpool legge listen høyt
- Europeiske bekymringer på Wall Street
- - Gi bøndene et nytt tilbud
- Midlertidig barnehage i nedslitte lokaler
- Han er sikkerheten selv
- - Jeg gled, sier Andersen
- - Jeg gir meg ende over!
-
Jenta som lokka milliardær-
arving til buss-bygda - Ble gravid først etter slankeoperasjon
- Et eksotisk innslag i den internasjonale gaten
- Sandnes tok bortepoeng
- Berisha-salg kan være på gang
- Flest overvektige barn på landet
- Aaser lover India-evaluering i Telenor
- JPMorgan granskes av FBI
- Private skal gjøre kommunal jobb
- - Fantastisk for oss, sier LSK-Pedersen
- - Jeg tar avstand fra hans menneskesyn
- Var rasende etter tapet
Mest lest
- Trafikken stod i Stavanger
- Politiet vil ha spritstopp klokken 01.00
- Munnhuggeri i spørretimen
- Alle bussene kan stå fra mandag
- ... kan bli perioder med opphold mot kvelden
- 400 russ «kriget» med mel, egg og salmiakk
- - Politiet slo løs på ham
- - Jeg tar avstand fra hans menneskesyn
- Kostbar sentrumsperle kan bli solgt
- Forsand fortsetter kampen for ferja
- Flere får skatteoppgjør tidligere enn normalt
- - Politiet kan kreve at demonstrasjonen utsettes
- Drapssiktet fikk mer straff for ran av torpedo
- Trafikkontroll i Sandnes ga nesten 120.000 kroner
- - Barna skal bidra i husarbeidet
Kommentarer