Enebolig i brann på Årum

Det brøt ut brann i en enebolig på Årum utenfor Sarpsborg fredag kveld.

Politiet har vært i kontakt med huseier og er sikre på at ingen var i bygningen da det begynte å brenne. De materielle skadene er imidlertid store.

- Huset er totalskadd, sier operasjonsleder Bjørn Paulsen i Østfold politidistrikt til NTB.

Eneboligen ligger i Mellomløkka på Årum i Fredrikstad kommune, ikke langt fra E6, skriver nettutgaven til Sarpsborg Arbeiderblad. Brannvesenet fikk melding om brannen rundt klokken 22.45.



Les også

Kjære debattant, vi vil gjerne ha engasjement, argumenter og dine synspunkter på sakene vi skriver om.
Hos Aftenbladet må du identifisere deg med fullt navn. Vi er sikre på at det gjør debatten mer åpen og interessant. Trusler, trakassering og hatske meldinger får ikke plass hos oss. Falske navn og profiler blir utestengt. Aftenbladet har mange lesere, husk det når du skriver. Les debattreglene. Vennlig hilsen Aftenbladet.

Kommentarer

Debatten vil bli moderert i ettertid

Siste fra Innenriks

Åtte norske universiteter oppretter senter i USA

Åtte norske universiteter og Norges forskningsråd oppretter et norsk studiesenter i samarbeid med University of California at Berkeley.

Savnet kvinne funnet død

En savnet 37 år gammel kvinne er funnet død etter at hun forsvant under isen i Målselva i desember i fjor.

Fengslingsmøte etter asylsøkerdrapet først fredag

Den 28 år gamle afghaneren som er siktet for å ha knivdrept en somalier på et asylmottak i Bergen, fremstilles for varetektsfengsling fredag.

- Beklagelig at oppgjøret ender i konflikt

16.000 kommunalt ansatte ble torsdag tatt ut i streik. Administrerende direktør Sigrun Vågeng i KS synes det er beklagelig at partene i lønnsoppgjøret ikke har klart å komme til enighet.

Drapsoffer ved asylmottak ikke identifisert

Mannen som ble drept på et asylmottak i Bergen tirsdag, er ikke endelig identifisert. 28-åringen som er siktet i saken, nekter straffskyld.

På forsiden nå

Siste saker

Mest lest