Syklist på Motorveien

En syklist var virkelig ute å kjøre da han syklet på Motorveien i natt.

Politiet fikk like etter klokka 04.00 flere meldinger fra bilister som observerte den farlige syklingen på Motorveien. En av bilistene fulgte etter syklisten, som tok av på Forus. Politiet kom, og fant ham like ved Auto 2000 på Gamle Forusvei. Syklisten, en 20 år gammel mann, fikk streng beskjed fra politiet om å holde seg borte fra Motorveien i framtiden.

Les også

Kjære debattant, vi vil gjerne ha engasjement, argumenter og dine synspunkter på sakene vi skriver om.
Hos Aftenbladet må du identifisere deg med fullt navn. Vi er sikre på at det gjør debatten mer åpen og interessant. Trusler, trakassering og hatske meldinger får ikke plass hos oss. Falske navn og profiler blir utestengt. Aftenbladet har mange lesere, husk det når du skriver. Les debattreglene. Vennlig hilsen Aftenbladet.

Kommentarer

Siste fra Lokalt

- Vi må snakke åpent og høyt om uønsket seksuell kontakt

De aller fleste overgrep blir begått på et nachspiel, av en venn mot ei venninne.

Thorbjørnsen: – Burde reagert på arbeidspresset

- Hvis det er noe som jeg tenker på om vi bør ta kritikk på, er at jeg ikke har sett det voldsomme arbeidspresset Helge har hatt, sier Per A. Thorbjørnsen.

Døv i trafikken

Går du i trafikkerte områder med hodetelefoner? Da er sannsynligheten for å bli truffet av en bil tre ganger høyere.

- Hensynet til jenta viktigst fra første stund

Per A. Thorbjørnsen snakket ikke med Helge Solum Larsen før han ga sine råd til den unge jenta som har anmeldt Larsen for voldtekt. Her forteller Thorbjørnsen og Iselin Nybø hvordan de siste døgnene har vært.

Thorbjørnsen må svare på spørsmål om Solum Larsens fortid

- Vi har aldri hørt eller sett at Helge Solum Larsen har begått overgrep eller oppført seg seksuelt krenkende overfor unge jenter tidligere, sier sentrale venstrefolk.

På forsiden nå

Siste saker

Mest lest