• FOTO: Jonas Haarr Friestad

Siste sjanse i Røldal til helgen!

Alle andre alpinanlegg i Sør-Norge er stengt for sesongen, men i Røldal er det fortsatt glimrende forhold og masse snø. Nattefrost og et lite dryss nysnø de siste dagene sikrer en optimal slutt på drømmesesongen 2011. De siste dagene har Norges herrelandslag i alpint hatt treningssamling i Røldal, og nå er både de norske og svenske damene på plass. I tillegg er Terje Håkonsen og hele Volcom-teamet på fotoshoot i Røldal nå.

- Vi har åpent fredag til søndag 10-16, og sesongen avsluttes med beachparty på Hordatun hotel. Hos overnattingsbedriftene er det nå "sommerpriser", så vinterens siste skihelg kan bli både billig og bra, informerer daglig leder Oddvar Bratteteig.

Les også

Kjære debattant, vi vil gjerne ha engasjement, argumenter og dine synspunkter på sakene vi skriver om.
Hos Aftenbladet må du identifisere deg med fullt navn. Vi er sikre på at det gjør debatten mer åpen og interessant. Trusler, trakassering og hatske meldinger får ikke plass hos oss. Falske navn og profiler blir utestengt. Aftenbladet har mange lesere, husk det når du skriver. Les debattreglene. Vennlig hilsen Aftenbladet.

Kommentarer

Debatten vil bli moderert i ettertid

Siste fra Nordfylket

- Redningsaksjonen ble litt overdrevet

Redningsaksjon Hovedredningssentralen satte i natt i gang en storstilt redningsaksjon etter en fritidsbåt utenfor Karmøy. - I ettertid ser vi at det ble litt overdrevet, sier redningslederen.

Bilførere sloss i rundkjøring i Haugesund

Det ble slåsskamp da en bil stanset litt for lenge i rundkjøringen ved Gard lørdag formiddag.

To siktet etter knivstikking i Haugesund

En mann (44) fikk alvorlige stikkskader da det ble bråk i en leilighet i Haugesund natt til onsdag.

Kjørte ned gjerde og stakk av

Etter å ha kjørt ned 10 meter av et gjerde og havnet i grøfta, stakk bilføreren av.

Brann i aviser

Kanskje var de lei av dårlige nyheter, de som satte fyr på en bunke aviser i Ølen sentrum lørdag kveld.

På forsiden nå

Siste saker

Mest lest