Bil kjørte inn i lyktestolpe

En bil med fire personer kjørte ned en lyktestolpe i sentrum av Tonstad i Sirdal kommune sent mandag kveld.

Bilulykken skjedde klokka 23.30 mandag kveld.

Fire personer i alderen 26 til 30 år satt i bilen som braste inn i en lyktestolpe i sentrum av tettstedet Tonstad i Sirdal kommune.

Det er tatt blodprøver av to av personene involvert i ulykken, og politiet har mistanke om at bilen kan ha blitt kjørt i alkoholpåvirket tilstand.

Politiet karakteriserer hendelsen som et trafikkuhell med personskader, men ifølge operasjonsleder ved Rogaland politidistrikt har ingen av de fire i bilen kommet alvorlig til skade i ulykken.

Les også

Kjære debattant, vi vil gjerne ha engasjement, argumenter og dine synspunkter på sakene vi skriver om.
Hos Aftenbladet må du identifisere deg med fullt navn. Vi er sikre på at det gjør debatten mer åpen og interessant. Trusler, trakassering og hatske meldinger får ikke plass hos oss. Falske navn og profiler blir utestengt. Aftenbladet har mange lesere, husk det når du skriver. Les debattreglene. Vennlig hilsen Aftenbladet.

Kommentarer

Debatten vil bli moderert i ettertid

Siste fra Sirdal og Agder

Tysker i skårfeste ved Kjerag i natt

En tysker (60) våget verken gå opp eller ned fra fjellhyllen ved Kjerag-stien.

Suleskarveien åpner i dag

«Den tredje vei» mellom øst og vest åpner i dag.

Politimann ble hengende fast i fallskjerm i fjellskrent

En turgåer på Høgfjellet i Flekkefjord fikk søndag kveld plutselig øye på en mann som hang fast i en fallskjerm i fjellskrenten.

Suleskar-åpning utsatt

Suleskarvegen skulle egentlig åpnet 20. mai, men er fortsatt stengt.

- Color Line krever blodpris for tuben

Fjord Line vil heller ikke i år betale det de mener er blodpris for leie av gangtunnelen i Kristiansand havn, og busser i stedet passasjerene inn på fergen.

På forsiden nå

Siste saker

Mest lest