Vaulen:

Innbrudd i enebolig

En kvinne fant skuffer og skap tømt i hjemmet sitt i Markveien torsdag ettermiddag.

Politiet var på stedet ved 18.30-tiden i kveld for å gjøre undersøkelser.

– Det er ennå usikkert hvor mye tyvene fikk med seg, opplyser operasjonsleder Kurt Løklingholm ved Rogaland politidistrikt.

Kvinnen meldte fra om innbruddet til politiet klokken 16.

Les også

Kjære debattant, vi vil gjerne ha engasjement, argumenter og dine synspunkter på sakene vi skriver om.
Hos Aftenbladet må du identifisere deg med fullt navn. Vi er sikre på at det gjør debatten mer åpen og interessant. Trusler, trakassering og hatske meldinger får ikke plass hos oss. Falske navn og profiler blir utestengt. Aftenbladet har mange lesere, husk det når du skriver. Les debattreglene. Vennlig hilsen Aftenbladet.

Siste fra Stavanger/Sola/Randaberg

MC i sommersol

Årets Hog Run, det 20. i rekken, ble arrangert i dag. I overkant av 150 sykler møtte opp til årets tur.

Cruisekrise uten lostjenesten

Når streiken trappes opp på onsdag, vil cruisetrafikken også til Stavanger stanse opp. Bare den første uken skal det komme 11 cruiseskip med 21.492 passasjerer til byen.

Badegjester i søppelhav

Søppel fløt på friområdet på Vaulen lørdag morgen. Lørdag kveld var Aftenbladet på Vaulen, da var det ingenting som vitnet om festligheter.

Samlet inn 14. 907 50 øringer til kreftsaken.

Vekten av dunken var hele 80 kilo!

Over 50 passasjerer ble stående igjen på kaien

Kolumbus innførte nye bestillingsrutiner på Ryfylkebåtene.

På forsiden nå

Siste saker

Mest lest