Zlatan utvist etter å ha slått motstander - så avgjorde Kamara kampen
Det rant over for Zlatan Ibrahimovic da han ble tråkket på av en motstander.

I første omgang i kampen mellom Montreal Impact og Los Angeles Galaxy, mistet den svenske superstjernen hodet.
En motstander rygget bakover. TV-bildene viser at han tråkker på foten til Zlatan. Det likte Ibrahimovic dårlig.
Svensken svarte med umiddelbart å fike til Montreals Michael Petrasso, før han deretter legger seg ned og tar seg til foten.
Dommeren måtte ty til videodømming, men da han hadde sett på TV-bildene var han ikke i tvil. Ibrahimovic fikk deretter se det røde kortet.
Flere har reagert: Derfor ble ikke Brann-kampen vist på gratis-TV
Den svenske stjernen har ikke klart å erobre Amerika slik han ønsket. Til tross for at han starter meget bra i den hvite LA Galaxy-trøyen, har det gått tyngre de siste kampene.
Han har gått målløs av banen i de siste fire kampene før mandagens kamp mot Montreal. Også den endte uten mål fra den svenske spissen.
Zlatans lagkamerat, norske Ola Kamara, startet kampen og scoret også det avgjørende målet for Galaxy.
Han ble headet gjennom, før han dro seg forbi et par spillere og satte ballen i mål. Galaxy vant kampen 1–0.
Laget står nå med ti poeng på de ti første kampene.
Mest lest akkurat nå
Camilla stygt skada under handballkamp i Storhallen: – Dei tribunane skulle aldri ha stått der
Nå skal flere tas
Mange prøvde seg i konkurransen – nå er fem finalister klare
Storstilt hytteutbygging i Sandnes: Opnar for mange nye hytter i naturområde
Disse veiene stenges under Tour of Norway til helgen
MC i trafikkuhell på Austrått