Bugge Pettersen viste fingeren til egne fans
Strømsgodset-keeper Espen Bugge Pettersen svarte med å vise fingeren da han fikk pepper fra egne supportere etter å ha spilt ballen utover sidelinjen.

Bugge Pettersen fikk ballen i beina etter ni minutter i eliteseriekampen mot Molde mandag og ble satt under hardt press av Molde-angrepet.
Burvokteren maktet ikke å holde utspillet inne på banen og fikk mishagsytringer fra flere Godset-supportere bak målet.
Da svarte 37-åringen med å snu seg og vise fingeren.
Ulland Andersen stilnet Molde-jubelen
Høydepunkter Strømsgodset-Molde 1–1
Til Eurosport sa han reaksjonen kom etter at noen supportere gjentatte ganger i sesongen ikke har vært fornøyd med sisteskansen.
- Jeg synes det har blitt gradvis verre for hver gang her og nå var det etter første berøring i kampen. De sprer møkk. Hvis ikke de er her for å støtte oss, får de pelle seg hjem rett og slett, sa Bugge Pettersen.
På spørsmål om det likevel er greit å vise fingeren svarer den rutinerte keeperen nei.
- Men jeg må få lov til å reagere jeg også. Jeg har vært tolerant de fem siste kampene.