Her er terminlisten for Toppserien 2014

Røa møter LSK i serieåpningen.

Publisert:

Stabæk. Foto: NTB Scanpix

Norges Fotballforbund har satt opp terminlisten i eliteserien for kvinner neste sesong:

Mandag 21/4 (1. runde):

Arna-Bjørnar — Trondheims-Ørn

Grand Bodø - Klepp

Medkila - Avaldsnes

Røa - LSK Kvinner

Stabæk - Amazon Grimstad

Vålerenga - Kolbotn

Lørdag 26/4 (2. runde):

Amazon Grimstad - Røa

Avaldsnes - Vålerenga

Klepp - Arna-Bjørnar

Kolbotn - Medkila

LSK Kvinner - Grand Bodø

Trondheims-Ørn - Stabæk

Torsdag 1/5 (3. runde):

Arna-Bjørnar - Amazon Grimstad

Grand Bodø - Trondheims-Ørn

LSK Kvinner - Klepp

Medkila - Vålerenga

Røa - Avaldsnes

Stabæk - Kolbotn

Søndag 11/5 (4. runde):

Amazon Grimstad - Klepp

Avaldsnes - Stabæk

Kolbotn - Grand Bodø

Medkila - Røa

Trondheims-Ørn - LSK Kvinner

Vålerenga - Arna-Bjørnar

Søndag 18/5 (5. runde):

Arna-Bjørnar - Avaldsnes

Grand Bodø - Amazon Grimstad

Klepp - Trondheims-Ørn

LSK Kvinner - Kolbotn

Røa - Vålerenga

Stabæk - Medkila

Lørdag 24/5 (6. runde):

Amazon Grimstad - LSK Kvinner

Avaldsnes - Trondheims-Ørn

Kolbotn - Klepp

Medkila - Grand Bodø

Røa - Arna-Bjørnar

Vålerenga - Stabæk

Lørdag 31/5 (7. runde):

Arna-Bjørnar - Kolbotn

Grand Bodø - Vålerenga

Klepp - Avaldsnes

LSK Kvinner - Medkila

Stabæk - Røa

Trondheims-Ørn - Amazon Grimstad

Mandag 9/6 (8. runde):

Avaldsnes - Grand Bodø

Kolbotn - Amazon Grimstad

Medkila - Klepp

Røa - Trondheims-Ørn

Stabæk - Arna-Bjørnar

Vålerenga - LSK Kvinner

Søndag 22/6 (9. runde):

Amazon Grimstad - Vålerenga

Arna-Bjørnar - Medkila

Grand Bodø - Røa

Klepp - Stabæk

LSK Kvinner - Avaldsnes

Trondheims-Ørn - Kolbotn

Lørdag 28/6 (10. runde):

Arna-Bjørnar - Grand Bodø

Avaldsnes - Amazon Grimstad

Medkila - Trondheims-Ørn

Røa - Kolbotn

Stabæk - LSK Kvinner

Vålerenga - Klepp

Lørdag 5/7 (11. runde):

Amazon Grimstad - Medkila

Grand Bodø - Stabæk

Klepp - Røa

Kolbotn - Avaldsnes

LSK Kvinner - Arna-Bjørnar

Trondheims-Ørn - Vålerenga

Lørdag 9/8 (12. runde):

Avaldsnes - Klepp

Kolbotn - Arna-Bjørnar

Medkila - LSK Kvinner

Røa - Amazon Grimstad

Stabæk - Trondheims-Ørn

Vålerenga - Grand Bodø

Lørdag 16/8 (13. runde):

Amazon Grimstad - Stabæk

Arna-Bjørnar - Vålerenga

Grand Bodø - Medkila

Klepp - Kolbotn

LSK Kvinner - Røa

Trondheims-Ørn - Avaldsnes

Søndag 24/8 (14. runde):

Avaldsnes - LSK Kvinner

Kolbotn - Trondheims-Ørn

Medkila - Arna-Bjørnar

Røa - Grand Bodø

Stabæk - Klepp

Vålerenga - Amazon Grimstad

Onsdag 27/8 (15. runde):

Amazon Grimstad - Avaldsnes

Arna-Bjørnar - Stabæk

Grand Bodø - Kolbotn

Klepp - LSK Kvinner

Trondheims-Ørn - Røa

Vålerenga - Medkila

Lørdag 30/8 (16. runde):

Avaldsnes - Arna-Bjørnar

Klepp - Amazon Grimstad

Kolbotn - Vålerenga

LSK Kvinner - Trondheims-Ørn

Røa - Medkila

Stabæk - Grand Bodø

Lørdag 6/9 (17. runde):

Amazon Grimstad - Kolbotn

Arna-Bjørnar - LSK Kvinner

Grand Bodø - Avaldsnes

Medkila - Stabæk

Trondheims-Ørn - Klepp

Vålerenga - Røa

Søndag 21/9 (18. runde):

Avaldsnes - Medkila

Klepp - Grand Bodø

Kolbotn - Røa

LSK Kvinner - Amazon Grimstad

Stabæk - Vålerenga

Trondheims-Ørn - Arna-Bjørnar

Lørdag 4/10 (19. runde):

Amazon Grimstad - Trondheims-Ørn

Arna-Bjørnar - Klepp

Grand Bodø - LSK Kvinner

Medkila - Kolbotn

Røa - Stabæk

Vålerenga - Avaldsnes

Lørdag 11/10 (20. runde):

Amazon Grimstad - Arna-Bjørnar

Avaldsnes - Røa

Klepp - Medkila

Kolbotn - Stabæk

LSK Kvinner - Vålerenga

Trondheims-Ørn - Grand Bodø

Lørdag 18/10 (21. runde):

Grand Bodø - Arna-Bjørnar

Kolbotn - LSK Kvinner

Medkila - Amazon Grimstad

Røa - Klepp

Stabæk - Avaldsnes

Vålerenga - Trondheims-Ørn

Lørdag 1/11 (22. runde):

Amazon Grimstad - Grand Bodø

Arna-Bjørnar - Røa

Avaldsnes - Kolbotn

Klepp - Vålerenga

LSK Kvinner - Stabæk

Trondheims-Ørn - Medkila.

Publisert: