Aldersbestemt Rogaland Menn

Siste kamper

6 – 4

G14 2. divisjon

Vidar avgjorde førsteplassen

2 – 5

G16 2. divisjon

Målene rant inn for Gustav Stople

4 – 2

G14 2. divisjon

Avgjorde gullet

3 – 0

G14 2. divisjon

Scoringslykke for Anders Skjæveland Lid

3 – 2

G19 1. divisjon

Emil Skogøy Wåge avgjorde for Vard Haugesund

0 – 2

G19 1. divisjon

Brodd 2 seiret borte mot Hinna 2

11 – 3

G19 2. divisjon

Målshow fra Johan Orre

3 – 5

G19 2. divisjon

Varhaug vartet opp med målfest

3 – 2

G16 4. divisjon

Randaberg 2 spilte mot Forus og Gausel 2

3 – 2

G19 2. divisjon

Ådne Refsnes sikret seieren for Rosseland

2 – 5

G13 1. divisjon

Noa Aarrestad-dobbel sikret seier

1 – 5

G16 1. divisjon

To fulltreffere fra Ronas Foad Abdo

1 – 1

G19 1. divisjon

Emil Skogøy Wåge ordnet poeng for Vard Haugesund

5 – 1

G14 1. divisjon

Forus og Gausel slo Brodd på hjemmebane

1 – 2

G14 2. divisjon

Nærbø slo Kåsen på bortebane

3 – 2

G14 2. divisjon

Egersund seiret hjemme mot Staal Jørpeland

6 – 1

G13 2. divisjon

Bogafjell 3 med hjemmeseier over Bryne 3

3 – 1

G13 1. divisjon

Brodd fortsatte seiersrekken

2 – 7

G16 1. divisjon

Brede Fiksdal scoret hattrick mot Åkra

2 – 4

G13 3. divisjon

Espen Krogedal scoret hattrick for Nærbø 4

3 – 3

G16 4. divisjon

Jaran Eike Østrem med målshow

7 – 5

G16 2. divisjon

Forus og Gausel 2 fortsatte seiersrekken

2 – 0

G16 4. divisjon

Eiger med hjemmeseier over Hana

1 – 1

G14 1. divisjon

Bryne og Hinna delte poengene

1 – 2

G16 2. divisjon

Sjette strake seier for Egersund 2

1 – 2

G13 2. divisjon

Sandnes Ulf 4 slo Sola 2 på bortebane

3 – 2

G16 4. divisjon

Tredje strake seier for Vaulen

3 – 1

G13 1. divisjon

Aksel Prestmo Frost scoret hattrick for Vidar

0 – 3

G14 2. divisjon

Dobbel lykke da Madla vant

4 – 2

G14 2. divisjon

Ny seier for Vidar

4 – 0

G14 2. divisjon

Femte seier på rad for Viking 2

2 – 2

G14 1. divisjon

Hundvåg ble seriemester

3 – 4

G15 1. divisjon

Sola viste muskler på bortebane

3 – 3

G16 2. divisjon

Khaled Jehad Naji sikret poeng for Stavanger

2 – 0

G19 1. divisjon

Hinna 2-seier over Ålgård

4 – 5

G14 2. divisjon

Bogafjell slo Kåsen i målfest

0 – 2

G15 1. divisjon

Vard Haugesund med borteseier over Austrått

2 – 1

G19 1. divisjon

Hjemmeseier for Randaberg over Hinna

1 – 2

G19 1. divisjon

Elias Gaupås sikret tre poeng for Kopervik

4 – 1

G19 1. divisjon

Hjemmeseier for Bogafjell over Staal Jørpeland

1 – 9

G19 1. divisjon

Målshow da Vardeneset tok imot Vidar

1 – 5

G19 1. divisjon

Sandnes Ulf TF fortsatte seiersrekken

2 – 3

G16 1. divisjon

Thomas Kulsrud sikret tre poeng for Viking 2

6 – 2

G16 1. divisjon

Vant ligaen

9 – 4

G16 1. divisjon

Vidar seiret i målfest

1 – 4

G16 1. divisjon

Madla 3 seiret borte mot Åkra

4 – 2

G13 1. divisjon

Nettsus for Russell Riddell Ndah

4 – 3

G16 3. divisjon

Hattrick-show fra Brodd 3

8 – 1

G16 3. divisjon

Tredje seier på rad for Randaberg

6 – 4

G16 4. divisjon

Aksel Aune Dyskeland scoret hattrick mot Forus og Gausel 2

5 – 2

G14 2. divisjon

Madla seiret hjemme mot Egersund

4 – 0

G14 2. divisjon

To fulltreffere fra Marius Ferigra Oseland

2 – 6

G14

Midtbygden seiret i målfest

6 – 0

G13 2. divisjon

Førsteplass til Madla

2 – 2

G19 1. divisjon

Fredrik Birkeland sikret poeng for Vard Haugesund

1 – 2

G19 2. divisjon

Hundvåg med borteseier over Riska

0 – 7

G14 1. divisjon

Brakseier for Hinna

4 – 1

G19 2. divisjon

Målene rant inn for Stian Bratland

4 – 3

G13 2. divisjon

Marius Stray Gauteson ble matchvinner for Pol 2

2 – 3

G13 2. divisjon

Hundvåg fortsatte seiersrekken

Presentert i samarbeid med