Aldersbestemt Rogaland Menn

Siste kamper

1 – 5

G14 2. divisjon

Hundvåg 2 med borteseier over Rennesøy

2 – 3

G16 4. divisjon

Scoringslykke for Ruben Pollestad Gramstad

6 – 1

G19 1. divisjon

Jonas Duff Gausdal med målshow

1 – 3

G13 3. divisjon

Egersund 2 slo Figgjo på bortebane

3 – 6

G19 1. divisjon

Tomålslykke i Bryne-seier

2 – 9

G13 3. divisjon

Ny seier for Viking 3

2 – 1

G14 1. divisjon

Ali Abdul Rahim ble helten for Madla

1 – 2

G16 4. divisjon

Man Kit Martin Ye sikret tre poeng for Randaberg 2

2 – 0

G13 2. divisjon

Jarl med hjemmeseier over Viking 3

2 – 5

G19 2. divisjon

Kristian Rustad-dobbel sikret seier

1 – 1

G13 1. divisjon

Elias Samuelsen Arifagic reddet poeng for Ganddal

5 – 4

G13 3. divisjon

Målene rant inn for Vegard Carlsen

3 – 3

G13 2. divisjon

Poengdeling for Ålgård 4 og Bjerkreim

5 – 1

G13 2. divisjon

Madla 2 seiret hjemme mot Staal Jørpeland

3 – 3

G13 3. divisjon

Uavgjort for Varhaug 2 og Nærbø 2

2 – 5

G16 3. divisjon

Austrått snudde til seier mot Nærbø 2

3 – 1

G14 1. divisjon

Hinna fortsatte seiersrekken

5 – 2

G13 1. divisjon

Vegard Birkeland Eide i scoringshumør mot Hinna

7 – 3

G16 4. divisjon

Hattrick-show fra Bogafjell 2

0 – 3

G14 2. divisjon

Kåsen 2 med borteseier over Varhaug

5 – 0

G19 3. divisjon

Henrik Oftebro Enge-dobbel for Hinna 4

1 – 7

G14 3. divisjon

Storseier for Våganes 2

2 – 0

G13 1. divisjon

Brodd slo Viking på hjemmebane

5 – 3

G16

Filip Grude Malm scoret hattrick for Frøyland 2 7er

1 – 4

G14 1. divisjon

Noah Emanuel Johannes Ringsby scoret hattrick mot Madla

2 – 5

G14 1. divisjon

Mohamad Hadi Heidar i scoringshumør

2 – 2

G14 1. divisjon

Andrej Stojev sikret poeng for Staal Jørpeland

3 – 0

G13 3. divisjon

Ålgård 3 seiret hjemme mot Vigrestad

4 – 0

G14 1. divisjon

Ole Gabriel Kverneland scoret hattrick mot Ganddal

6 – 3

G16 2. divisjon

Fredrik Bloch-Johansen ble tomålshelt

3 – 8

G13 3. divisjon

Sandnes Ulf 3 vant i målfest

3 – 1

G14 1. divisjon

Sture Jåsund scoret to for Ålgård

5 – 0

G14 1. divisjon

Tomålslykke i Hundvåg-seier

1 – 1

G16 1. divisjon

Kristoffer Helmikstøl Andersen sikret poeng for Viking 2

3 – 0

G19 3. divisjon

Forus og Gausel 2 vant etter walkover

3 – 0

G16 4. divisjon

Forus og Gausel 2 vant etter walkover

4 – 2

G16 1. divisjon

Tomålshelten sikret seier for Madla 3

0 – 3

G16 2. divisjon

Marius Rosnes ble tomålshelt mot Ålgård

3 – 2

G16 3. divisjon

Ny seier for Randaberg

2 – 3

G19 3. divisjon

Elias Hjelmeland avgjorde for Madla 4

1 – 2

G13 3. divisjon

Tomålslykke i Forus og Gausel 3-seier

1 – 4

G19 1. divisjon

Randaberg snudde til seier mot Hinna

2 – 2

G16 4. divisjon

Thomas Fløisvik sikret poeng for Forus og Gausel 2

0 – 7

G15 1. divisjon

Scoringslykke for Håkon Tveit

3 – 2

G13 2. divisjon

Hjemmeseier for Sandnes Ulf 4 over Forus og Gausel 2

0 – 2

G15 1. divisjon

Vidar fortsatte seiersrekken

3 – 3

G14 1. divisjon

Bogafjell 2 ubeseiret på tre kamper

1 – 2

G15 1. divisjon

Iver Helgesen Eide avgjorde for Vard Haugesund

3 – 2

G19 1. divisjon

Gaute Gerhardsen ble matchvinner på overtid

1 – 3

G19 1. divisjon

Mikael Krohn Næsheim ble tomålshelt

3 – 6

G14

Hattrick-show på bortebane

2 – 2

G19 1. divisjon

Bryne rotet bort seieren på overtid

4 – 2

G19 2. divisjon

Scoringslykke for Oskar Tjelmeland Lerbrekk

5 – 1

G16 1. divisjon

Egersund med hjemmeseier over Staal Jørpeland

5 – 1

G14 1. divisjon

Austrått med sterk seier over Bryne

4 – 1

G14 1. divisjon

Hinna fortsatte seiersrekken

3 – 0

G16 3. divisjon

Vidar 2 vant etter walkover

1 – 5

G19 1. divisjon

Leo Veen Røe-dobbel sikret seier

3 – 3

G16 4. divisjon

Leon August Barka Stølen sikret poeng for Forus og Gausel 2

9 – 2

G16 2. divisjon

Hattrick-show fra Vardeneset 2

Presentert i samarbeid med

Ta meg til toppen