Austrått Idrettslag

Siste kamper

2 – 1

J17 2. divisjon

Fjerde seier på rad for Rennesøy

3 – 4

G13 2. divisjon

Madla seiret borte mot Austrått

6 – 3

G14 3. divisjon

Målshow fra Filip Håland

9 – 0

G13 3. divisjon

Storseier for Nærbø 4

3 – 3

J13 2. divisjon

Bea Gjengedal Gåsland sikret poeng for Bryne 2

2 – 3

5. divisjon

Austrått senket av Gausdal

0 – 9

G13 2. divisjon

Storseier for Austrått

2 – 0

J14 1. divisjon

Ny seier for Viking

0 – 5

J13 2. divisjon

Målshow da Randaberg 2 tok imot Austrått

2 – 1

G14 1. divisjon

Nettsus for Mats Sekse Johannesen

2 – 0

J17 2. divisjon

Nettsus for Malene Kaldheim Torheim

6 – 1

G14 3. divisjon

Aksel Nordgård Lunde ble tremålshelt

4 – 6

G13 3. divisjon

Bogafjell 2 seiret i målfest

2 – 0

J17 2. divisjon

Vardeneset-seier over Austrått

1 – 0

5. divisjon

Espeland ble matchvinner for Oltedal

5 – 0

G14 1. divisjon

Hjemmeseier for Austrått over Bryne

4 – 1

J13 2. divisjon

Madla med hjemmeseier over Austrått

0 – 4

J14 1. divisjon

Scoringslykke for Maya Schoenmaker-Henriksen

8 – 2

G13 2. divisjon

Hattrick-show på hjemmebane

4 – 8

G13 3. divisjon

Erik Røyneberg Reinertsen bøttet inn mål for Austrått 2

7 – 3

G16 3. divisjon

Scoringslykke for Isak Auestad

3 – 1

J17 2. divisjon

Tomålshelten sikret seier for Austrått

1 – 1

5. divisjon

Poengdeling for Austrått og Figgjo

5 – 3

G14 1. divisjon

Hattrick-show på hjemmebane

3 – 4

G13 3. divisjon

Ny seier for Staal Jørpeland

4 – 0

J14 1. divisjon

Bogafjell viste muskler på hjemmebane

7 – 4

G16 3. divisjon

Hattrick-show fra Brusand

2 – 4

G14 3. divisjon

To fulltreffere fra Jonathan Egebakken

0 – 1

J13 2. divisjon

Forus og Gausel 2 fortsatte seiersrekken

0 – 2

G15 1. divisjon

Ny seier for Viking

5 – 0

G13 2. divisjon

Nettsus for Nicolai Flaten Fredriksen

0 – 3

J17 2. divisjon

Tjensvoll-seier over Austrått

2 – 0

5. divisjon

Voll seiret hjemme mot Austrått

0 – 1

G14 1. divisjon

Simon Aarstad sikret tre poeng for Hinna

4 – 3

G16 3. divisjon

Austrått-seier over Bjerkreim

0 – 3

G14 3. divisjon

Ålgård 3-seier over Austrått 2

6 – 5

G13 3. divisjon

Dobbel lykke da Austrått 2 vant

5 – 1

J13 2. divisjon

Viking-seier over Austrått

1 – 7

G15 1. divisjon

Austrått slo Sandnes Ulf i målfest

2 – 0

5. divisjon

Femte tap på rad for Paradis

2 – 1

J17 2. divisjon

Nora Holand Kroknes ble helten for Hundvåg 2

1 – 1

J14 1. divisjon

Serine Thomassen berget poeng for Sandved

0 – 4

G14 1. divisjon

Borteseier for Austrått over Forus og Gausel

1 – 4

G16 3. divisjon

Tomålslykke da Austrått vant

4 – 0

G13 3. divisjon

Orstad fortsatte seiersrekken

7 – 5

G13 2. divisjon

Dobbel lykke i Randaberg-seier

4 – 1

J13 2. divisjon

Alde Tegle Andersen-dobbel for Austrått

5 – 2

G14 3. divisjon

Mohammad Majed Alhilal med målshow

0 – 2

G15 1. divisjon

Saleh Wael Deeb ble tomålshelt mot Austrått

1 – 0

5. divisjon

Nytt nederlag for Austrått

5 – 5

J14 1. divisjon

Uavgjort i målfest mellom Austrått og Viking

1 – 2

G16 3. divisjon

Hana 2 seiret borte mot Austrått

1 – 4

G14 3. divisjon

Austrått 2 fortsatte seiersrekken

1 – 5

G13 3. divisjon

Austrått 2 fortsatte seiersrekken

3 – 3

G13 2. divisjon

Elijah Hanekam reddet poeng for Forus og Gausel

2 – 0

G15 1. divisjon

Scoringslykke for David Aksnes

0 – 3

5. divisjon

To fulltreffere fra Jensen

4 – 2

J14 1. divisjon

Fjerde strake seier for Bryne

1 – 3

G15 1. divisjon

Austrått med borteseier over Vard Haugesund

Presentert i samarbeid med

Ta meg til toppen