Madla IL

Siste kamper

0 – 12

J15 2. divisjon

Egersund vartet opp med målfest

2 – 2

J13 2. divisjon

Sofie Hana Rettedal sikret poeng for Viking

3 – 2

G16 4. divisjon

Tredje strake seier for Vaulen

7 – 2

J13 3. divisjon

Hattrick-show på hjemmebane

0 – 3

G14 2. divisjon

Dobbel lykke da Madla vant

3 – 4

4. divisjon

Madla fortsatte seiersrekken

1 – 4

G16 1. divisjon

Madla 3 seiret borte mot Åkra

5 – 2

G14 2. divisjon

Madla seiret hjemme mot Egersund

6 – 0

G13 2. divisjon

Førsteplass til Madla

3 – 2

J13 3. divisjon

Finnøy seiret hjemme mot Madla 2 7er

2 – 1

J14 2. divisjon

Madla vant knepent over Vidar

1 – 6

G14 2. divisjon

Nettsus for Lucas Halvorsen Buøy

8 – 2

J15 1. divisjon

Mål-lykke for Thea Sofie Bomo

3 – 2

G16 3. divisjon

Målene rant inn for Torjus Tveit

0 – 3

7. divisjon

Madla 4 fortsatte seiersrekken

2 – 1

G19 3. divisjon

Madla 4 sikret seriegull

3 – 6

4. divisjon

Førsteplass til Madla

1 – 1

G16 1. divisjon

Mathias Dessingué berget poeng for Madla 3

6 – 0

G16 3. divisjon

Målshow fra Ramin Al-Amirtaha

1 – 1

G14 2. divisjon

Ali Abdul Rahim ordnet poeng for Madla

2 – 1

J15 1. divisjon

Sofia Lura-dobbel for Madla

6 – 1

7. divisjon

Brakseier for Madla 4

0 – 3

J14 2. divisjon

13. seier på rad for Madla

2 – 5

J13 3. divisjon

Midtbygden 2 med borteseier over Madla 2 7er

1 – 2

G16 4. divisjon

Forus og Gausel 2 seiret borte mot Madla 3

2 – 2

G19 3. divisjon

Heine Aamodt sikret poeng for Tjensvoll

0 – 3

4. divisjon kvinner

Nytt tap for Bogafjell

2 – 1

G19 3. divisjon

Riben Ahmad Dekko ble helten for Madla 4

0 – 3

G13 2. divisjon

Tomålslykke da Madla vant

4 – 0

J13 2. divisjon

Ane Bore Salte i scoringshumør mot Madla

5 – 6

G14 3. divisjon

Førsteplassen ble sikret

1 – 1

5. divisjon

Seieren glapp for Randaberg 2

2 – 2

G16 1. divisjon

Sebastian Theo Hvidsten Krakereid reddet poeng for Madla 3

1 – 3

G13 2. divisjon

Dobbel fra Marius Eldholm Austring for Forus og Gausel

5 – 0

J15 2. divisjon

Ny seier for Hinna

5 – 2

4. divisjon

Niende seier på rad for Madla

0 – 5

G14 2. divisjon

Tomålslykke da Viking 2 vant

3 – 4

G13 2. divisjon

Tristan Byberg Corneliussen-dobbel sikret seier

2 – 3

J13 3. divisjon

Emma Johnson avgjorde for Madla 2 7er

4 – 6

J14 2. divisjon

Madla dro i land seriemesterskapet

6 – 1

7. divisjon

Madla 4 vant i målfest

7 – 8

G16 4. divisjon

Madla 3 vartet opp med målfest

3 – 0

4. divisjon kvinner

Kallevik scoret to for Madla 2

4 – 4

G16 1. divisjon

Teo Jørgensen Anzjøn reddet poeng for Klepp 3

0 – 3

J13 2. divisjon

Hjemmetap for Bogafjell 2 mot Madla

4 – 0

G14 3. divisjon

Fjerde strake seier for Randaberg 2

2 – 3

5. divisjon

Staal Jørpeland 2 med borteseier over Madla 2

2 – 4

4. divisjon

Sund i scoringshumør

5 – 1

5. divisjon

Braktap for Jarl

5 – 0

6. divisjon

Sørmarkå ydmyket Madla 3

1 – 5

J13 3. divisjon

Borteseier for Madla 2 7er over Jarl 2 7er

3 – 1

J15 1. divisjon

Eli Rosseland Salte-dobbel for Bryne

2 – 1

4. divisjon

Talge senket Kopervik

5 – 1

4. divisjon kvinner

Stygt tap for Madla 2

2 – 1

G16 1. divisjon

Ørjan Furuløkken Vamråk ble helten for Egersund

6 – 1

G14 2. divisjon

Vidar fortsatte seiersrekken

Presentert i samarbeid med