Mastra Idrettslag

Siste kamper

6 – 2

G14 3. divisjon

Mastra slo Stavanger 2 i målfest

1 – 2

G13 2. divisjon

Mastra fortsatte seiersrekken

1 – 3

J13 3. divisjon

Sola-seier over Mastra

6 – 4

G14 3. divisjon

Målshow fra Madla 2

2 – 0

5. divisjon

Mastra seiret hjemme mot Jarl

5 – 4

G16 4. divisjon

Staal Jørpeland 3 slo Mastra i målfest

6 – 0

J13 3. divisjon

Vaulen fortsatte seiersrekken

1 – 14

J19 1. divisjon

Bryne viste muskler på bortebane

5 – 1

G13 2. divisjon

Fjerde strake seier for Mastra

3 – 1

5. divisjon

Ny seier for Buøy

4 – 3

G14 3. divisjon

Mastra seiret hjemme mot Våganes 2

3 – 4

G16 4. divisjon

Atle Matas Skår ble helten for Hjelmeland

1 – 7

G13 2. divisjon

Mastra fortsatte seiersrekken

4 – 2

J13 3. divisjon

Mastra seiret hjemme mot Forus og Gausel 3

2 – 1

5. divisjon

Håvarstein avgjorde for Mastra

3 – 3

G14 3. divisjon

Poengdeling mellom Randaberg 2 og Mastra

1 – 6

J13 3. divisjon

Borteseier for Mastra over Brodd

3 – 4

G16 4. divisjon

Randaberg 2 viste muskler på hjemmebane

2 – 0

J19 1. divisjon

Hjemmeseier for Tjensvoll over Mastra

0 – 4

5. divisjon

Stygt tap for Mastra

7 – 1

G13 2. divisjon

Mastra seiret i målfest

4 – 4

G16 4. divisjon

Uavgjort mellom Mastra og Viking 6 i målfest

2 – 3

5. divisjon

Vardeneset 2-selvmål ga Mastra seieren

4 – 1

G13 2. divisjon

Mastra snudde til seier over Hundvåg 2

7 – 2

G16 4. divisjon

Jonas Gilje scoret hattrick for Vidar 3

1 – 7

J13 3. divisjon

Brakseier for Hjelmeland 2 7er

4 – 5

G16 4. divisjon

Ulrik Røisland scoret hattrick for Hinna 2

3 – 1

J13 3. divisjon

Tasta-seier over Mastra

6 – 4

G16 4. divisjon

Isak Eiriksson bøttet inn mål for Jarl 2

4 – 0

J13 3. divisjon

Finnøy slo Mastra på hjemmebane

3 – 6

G16 4. divisjon

Målene rant inn for Abolfazel Shafai

0 – 3

J15 2. divisjon

Mastra vant etter walkover

5 – 1

J15 2. divisjon

Ronja Hodnefjell var giftig foran mål - scoret hattrick

1 – 2

G19 2. divisjon

Haakon Dalaker avgjorde for Viking 3

4 – 2

G13 3. divisjon

Mastra 2 med hjemmeseier over Stavanger 3

3 – 20

G13 3. divisjon

Madla 2 fortsatte seiersrekken

4 – 5

G13 3. divisjon

Staal Jørpeland 2-seier over Mastra 2

2 – 1

G16 3. divisjon

Mastra seiret hjemme mot Viking 7

8 – 2

G13 2. divisjon

Storseier for Mastra

5 – 0

5. divisjon

Tungt nederlag for Paradis

9 – 2

J15 2. divisjon

Helene Hebnes bøttet inn mål mot Mastra

7 – 6

G16 3. divisjon

Sandved 2 9er seiret i målfest

6 – 1

G19 2. divisjon

Johannes Roaldstad bøttet inn mål for Mastra

4 – 6

G13 3. divisjon

Målshow fra Mathias Hodnefjell

2 – 3

G13 2. divisjon

Henrik Lindås ble matchvinner for Mastra

5 – 6

G19 2. divisjon

Mål-lykke for Jesper Holsvik Birkeland

2 – 4

G16 3. divisjon

Dobbel fra Idriss Ahmed Ali for Vardeneset 4

1 – 1

5. divisjon

Uavgjort for Tjensvoll og Mastra

3 – 5

G13 2. divisjon

Ny seier for Mastra

1 – 5

G13 3. divisjon

Målshow fra Vetle Sandgren

1 – 3

G16 3. divisjon

David Espedal Finnesand scoret to for Mastra

1 – 8

J15 2. divisjon

Mål-lykke for Mira Helen Kristiansen

5 – 1

5. divisjon

Knusende seier for Mastra

1 – 3

G16 3. divisjon

Scoringslykke for Marius Hovland

12 – 0

G13 3. divisjon

Vidar 2 slo Mastra 2 i målfest

1 – 3

G13 2. divisjon

Rennesøy seiret borte mot Mastra

3 – 2

G16 3. divisjon

Ny seier for Riska 3

1 – 1

J15 2. divisjon

Ella Ims ordnet poeng for Høle 7er

1 – 1

5. divisjon

Aske sikret poeng for Mastra

0 – 1

J15 2. divisjon

Lilja Sol Armannsdottir avgjorde for Mastra

Presentert i samarbeid med

Ta meg til toppen