Sola FK

Siste kamper

1 – 7

J13 3. divisjon

Sola 7er viste muskler på bortebane

1 – 2

G13 2. divisjon

Sandnes Ulf 4 slo Sola 2 på bortebane

3 – 4

G15 1. divisjon

Sola viste muskler på bortebane

1 – 2

G19 1. divisjon

Elias Gaupås sikret tre poeng for Kopervik

2 – 3

G16 1. divisjon

Thomas Kulsrud sikret tre poeng for Viking 2

1 – 1

4. divisjon

Sunde rotet bort seieren på tampen

2 – 2

G19 1. divisjon

Fredrik Birkeland sikret poeng for Vard Haugesund

1 – 3

G16 1. divisjon

Sola snudde til seier

4 – 3

G13 2. divisjon

Linus Lende-dobbel for Bryne 4

1 – 2

G19 1. divisjon

Cedrik Salvesen Larsen avgjorde for Sola

5 – 0

7. divisjon

Brakseier for Orre 2

7 – 2

4. divisjon

Brakseier for Ålgård

1 – 6

G16

Sola tok seriegull

0 – 3

G16 1. divisjon

Sola med borteseier over Staal Jørpeland

2 – 2

J13 3. divisjon

Idun Eikenes berget poeng for Sola 7er

2 – 1

G13 2. divisjon

Emil Bøylestad sikret seieren for Klepp

2 – 6

7. divisjon

Knusende seier for Sola 3

3 – 6

G19 1. divisjon

Hinna vant i målfest

4 – 1

3. divisjon

Knutsvik med målshow

4 – 3

4. divisjon

Haugen var giftig foran mål - scoret hattrick

2 – 2

G16 1. divisjon

Saleh Wael Deeb reddet poeng for Sola

1 – 2

G14 2. divisjon

Forus og Gausel 2 med borteseier over Sola

2 – 2

G13 3. divisjon

Uavgjort for Sola 2 og Riska 2

8 – 1

G16

Storseier for Sola

1 – 2

7. divisjon

Hamdi avgjorde for Lura 2

0 – 2

J13 3. divisjon

Yara Samir Mohammed Ibrahim scoret to for Sola 7er

2 – 3

3. divisjon

Lunde ble tomålshelt mot Sola

3 – 1

4. divisjon

Nytt nederlag for Sola 2

5 – 0

3. divisjon

Tungt nederlag for Sola

1 – 4

G19 1. divisjon

Tomålshelten sikret seier for Randaberg

8 – 2

J13 3. divisjon

Brakseier for Vaulen 2

2 – 4

4. divisjon

Ålgård slo Sola 2 i målfest

6 – 0

J13 3. divisjon

Yara Samir Mohammed Ibrahim var giftig foran mål - scoret hattrick

1 – 1

G15 1. divisjon

Aleksander Voll berget poeng for Bryne

2 – 2

J14

Nora Skandsen Holmebakken reddet poeng for Sola 9er

3 – 3

7. divisjon

Målfest på Hellestøbanen

7 – 2

G14 2. divisjon

Ishak Adem Dogru bøttet inn mål for Lura

2 – 0

G13 3. divisjon

Forus og Gausel 3 med hjemmeseier over Sola 2

1 – 2

G19 1. divisjon

Brodd 2-seier over Sola

1 – 4

3. divisjon

Svela i scoringshumør mot Bjarg

2 – 3

J13 3. divisjon

Dobbel lykke da Sola 7er vant

5 – 1

4. divisjon

Forus og Gausel knuste Sola 2

3 – 3

G16

Sigurd Fossdal Drøpping reddet poeng for Frøyland 2 7er

1 – 5

G14 2. divisjon

Ny seier for Sandnes Ulf

0 – 8

7. divisjon

Brakseier for Sola 3

4 – 8

G13 3. divisjon

Jarl 2 viste muskler på bortebane

4 – 2

4. divisjon

Sola 2 slo Bryne 2 i målfest

2 – 0

J14

Hjemmeseier for Hjelmeland 9er over Sola 9er

3 – 2

G15 1. divisjon

Hjemmeseier for Vard Haugesund over Sola

1 – 4

G16 1. divisjon

Vidar viste muskler på bortebane

4 – 2

7. divisjon

Sokndal 2 vant i målfest

3 – 2

G19 1. divisjon

Dobbel fra Aksel Huglen Innvær for Vardeneset

1 – 0

G14 2. divisjon

Edvin Dedic Paulsen avgjorde for Våganes

5 – 0

G13 3. divisjon

Nettsus for Vincent Andrés Gomez Nordeide

Presentert i samarbeid med