Stavanger IF Fotball

Siste kamper

3 – 0

G14 2. divisjon

Scoringslykke for Anders Skjæveland Lid

3 – 3

G16 2. divisjon

Khaled Jehad Naji sikret poeng for Stavanger

3 – 4

4. divisjon

Dobbel fra Gowran for Stavanger

4 – 3

G14 2. divisjon

Fredrik Hagenes Johannesen i scoringshumør mot Kåsen

1 – 4

7. divisjon

Borteseier for Stavanger 3 over Siddis 2

2 – 1

4. divisjon

To fulltreffere fra Gowran

1 – 4

G16 2. divisjon

Vardeneset viste muskler på bortebane

4 – 0

G14 2. divisjon

Ny seier for Viking 2

0 – 4

4. divisjon

Tungt nederlag for Stavanger

1 – 4

G14 2. divisjon

Ny seier for Vidar

8 – 1

7. divisjon

Stortap for Sandnes Ulf 3

3 – 0

G16 2. divisjon

Femte seier på rad for Forus og Gausel 2

3 – 3

G14 3. divisjon

Nikolai Knoph-Rødseth berget poeng for Stavanger 2

3 – 1

4. divisjon

Hinna snudde til seier

2 – 7

7. divisjon

Thomlevold med målshow

3 – 2

6. divisjon

Haug ble matchvinner for Stavanger 2

3 – 2

4. divisjon

Nytt tap for Sunde

1 – 8

G14 3. divisjon

Målshow fra Stavanger 2

1 – 4

7. divisjon

Spørkel ble tremålshelt

3 – 0

G14 2. divisjon

Egersund fortsatte seiersrekken

2 – 1

6. divisjon

Ny seier for Fiskå

3 – 1

4. divisjon

Bjarnason-dobbel sikret seier

10 – 0

7. divisjon

Helland med målshow

0 – 5

G14 2. divisjon

Vardeneset viste muskler på bortebane

3 – 2

6. divisjon

Ramstad sikret seieren for Storhaug på overtid

2 – 0

4. divisjon

Nytt tap for Sokndal

8 – 1

G14 2. divisjon

Bogafjell slo Stavanger i målfest

1 – 1

7. divisjon

Poengdeling for Stavanger 3 og Havørn 2

4 – 7

G14 3. divisjon

Mathias Hodnefjell var giftig foran mål - scoret hattrick

3 – 5

G14 2. divisjon

Dennis Thu Langholm-dobbel for Nærbø

4 – 1

4. divisjon

Hjemmeseier for Randaberg over Stavanger

4 – 1

6. divisjon

Stavanger 2 snudde til seier over Brodd 2

7 – 0

G16 2. divisjon

Storseier for Stavanger

2 – 5

7. divisjon

Dobbel fra Thomlevold for Stavanger 3

4 – 3

6. divisjon

Utbjoa ble Suldal-helt på overtid

3 – 2

4. divisjon

Eskevik avgjorde for Stavanger

3 – 2

G16 2. divisjon

Gustav Stople ble helten for Midtbygden

2 – 5

G14 3. divisjon

Madla 2-seier over Stavanger 2

1 – 3

7. divisjon

Stavanger 3-seier over Sunde 2

10 – 0

G14 2. divisjon

Staal Jørpeland slo Stavanger i målfest

0 – 5

G16 2. divisjon

Brodd fortsatte seiersrekken

3 – 2

4. divisjon

Ny seier for Forus og Gausel

4 – 3

7. divisjon

Målene rant inn for Kåsen

5 – 3

G14 2. divisjon

Madla vant i målfest

3 – 1

6. divisjon

Johansen-dobbel for Stavanger 2

5 – 0

4. divisjon

Arnebrott scoret to for Stavanger

2 – 2

G14 3. divisjon

Zabiak Thawnglyan ordnet poeng for Stavanger 2

3 – 2

G14 2. divisjon

Stavanger med hjemmeseier over Ålgård

2 – 2

7. divisjon

Valvik reddet poeng for Stavanger 3

3 – 2

G16 2. divisjon

Tredje seier på rad for Rennesøy

2 – 1

G14 3. divisjon

Tarald Gribbestad Moltu ble matchvinner for Våganes 2

4 – 1

4. divisjon

Eiger fortsatte seiersrekken

5 – 1

7. divisjon

Tungt nederlag for Fogn

0 – 0

6. divisjon

Hjelmeland er ubeseiret på tre kamper

1 – 3

4. divisjon

Ny seier for Riska

2 – 2

7. divisjon

Uavgjort for Fogn og Stavanger 3

5 – 0

4. divisjon

Mål-lykke for Arnebrott

Presentert i samarbeid med