Vardeneset BK

Siste kamper

0 – 1

4. divisjon

Dunseth avgjorde for Vardeneset

2 – 2

G14 3. divisjon

Loris Sismondini sikret poeng for Våganes 2

4 – 0

G13 3. divisjon

Ny seier for Pol 2

1 – 0

G16 2. divisjon

Simen Odfjell Risdal ble helten for Brodd

0 – 2

G16 4. divisjon

Hjemmetap for Randaberg 2 mot Vardeneset

3 – 3

J17 2. divisjon

Mia Charlotte Nilsen ordnet poeng for Vardeneset

0 – 3

G19 1. divisjon

Hjemmetap for Hinna mot Vardeneset

2 – 4

5. divisjon

Slobozhanin-dobbel for Madla 2

2 – 5

G19 3. divisjon

Vidar 2 fortsatte seiersrekken

1 – 1

4. divisjon

Seieren glapp for Madla i sluttminuttene

3 – 0

G16 4. divisjon

Vardeneset seiret hjemme mot Vidar 3

1 – 1

G19 3. divisjon

Bugra Özbal berget poeng for Brodd 2

3 – 1

G13 2. divisjon

Nettsus for Mads Dirks Eskeland

1 – 5

J14 2. divisjon

Tomålslykke i Vardeneset-seier

2 – 0

G13 3. divisjon

Vardeneset 2 fortsatte seiersrekken

6 – 1

G14 3. divisjon

Scoringslykke for Theo Thorsheim Strøm

3 – 3

G14 1. divisjon

Brede Garbo Småmo reddet poeng for Vardeneset

1 – 1

G19 1. divisjon

Olve Simonnes Tveit reddet poeng for Vard Haugesund

1 – 2

4. divisjon

Vardeneset-seier over Frøyland

3 – 2

G16 2. divisjon

Stefan Stojadinovic ble matchvinner for Vardeneset

5 – 3

J17 2. divisjon

Mål-lykke for Helene Hebnes

2 – 2

5. divisjon

Titlestad sikret poeng for Jarl

5 – 0

G13 3. divisjon

Målene rant inn for Mohamed Abdi Sharif

2 – 2

G13 2. divisjon

Uavgjort for Vardeneset og Hundvåg

4 – 1

G16 4. divisjon

Jarl 2 snudde til seier over Vardeneset

1 – 4

5. divisjon

Ranjan-dobbel sikret seier

1 – 2

G19 3. divisjon

Madla 2 snudde til seier på tampen mot Vardeneset 2

4 – 1

G14 3. divisjon

Vardeneset 2 med hjemmeseier over Staal Jørpeland 2

8 – 1

J14 2. divisjon

Målene rant inn for Martha Øyvindsdotter Østensen

1 – 5

G14 1. divisjon

To fulltreffere fra Emilian Olsen-Rønsberg

3 – 3

G19 1. divisjon

Aram Ali Azad berget poeng for Vardeneset

3 – 1

4. divisjon

Vardeneset slo Kopervik på hjemmebane

0 – 3

G14 1. divisjon

Mads Sørskår ble tomålshelt

4 – 1

G16 4. divisjon

Tredje seier på rad for Vardeneset

3 – 7

G13 3. divisjon

Vardeneset 2 slo Sunde 2 i målfest

3 – 2

J17 2. divisjon

Mathea Tønnessen ble helten for Vardeneset

2 – 3

J14 2. divisjon

Martha Øyvindsdotter Østensen avgjorde for Vardeneset

15 – 0

G16 2. divisjon

Målene rant inn for Kristian Rag

1 – 1

5. divisjon

Rimereit sikret poeng for Vaulen

5 – 3

G14 3. divisjon

Stavanger slo Vardeneset 2 i målfest

4 – 1

G19 1. divisjon

Aram Ali Azad-dobbel sikret seier

2 – 2

4. divisjon

Uavgjort for Rosseland og Vardeneset

1 – 8

G16 4. divisjon

Hattrick-show fra Vardeneset

3 – 2

J17 2. divisjon

Dobbel lykke da Hinna vant

3 – 11

G13 2. divisjon

Vardeneset slo Havørn i målfest

7 – 1

G16 2. divisjon

Hattrick-show fra Forus og Gausel

2 – 3

5. divisjon

Vardeneset 2-selvmål ga Mastra seieren

8 – 1

G19 3. divisjon

Storseier for Vardeneset 3

3 – 3

G14 1. divisjon

Dominic Mcneil scoret hattrick for Vardeneset

3 – 1

G19 1. divisjon

Jonas Kristiansen Skjæveland ble tomålshelt mot Vardeneset

3 – 0

4. divisjon

Vardeneset seiret hjemme mot Vard Haugesund 2

3 – 2

G16 4. divisjon

Abolfazel Shafai avgjorde for Vardeneset

Presentert i samarbeid med

Ta meg til toppen